10 июля 2020, 8:46

Пенсію на пошті отримують без оформлення картта відкриття рахунків

2019-07-10 09:30:00
0
Автор: Служба новостей 7ya-media

Все більшого попиту у сучасних умовах набирають безготівковіплатежі, розрахунки карткою в магазинах, сплата комунальних послуг онлайн; почастішалий випадки переведення пенсії на карткові рахунки. Проте для пенсіонерів цейпроцес частіше викликає більше складнощів, ніж зручностей.


Чи обов’язково пенсіонеру переходити на банківськеобслуговування, чи можна продовжити отримувати пенсію на пошті, - коментує директор  Донецької дирекції Акціонерного товариства«Укрпошта»  Пушкін Олексій Олексійович.


На сьогоднішній день майже40% пенсіонерів отримують пенсію через Укрпошту (близько 4,1млн), на Донеччиніїх– двісті тисяч. Не дивно, що останнім часом почастішали звернення із проханнямпрокоментувати, чи можна продовжувати отримувати пенсію на пошті, не переходячина картки. Адже безумовні плюси банківського обслуговування для людей похилоговіку (особливо тих, хто проживає у сільській місцевості) перетворюються навеликі проблеми. Необхідність не тільки оформити власне картку, а й періодичнопроходити обов’язкову ідентифікацію у банку;складнощі із доступністю добанкоматів (непоодинокі випадки, коли в селі банкомати в принципі відсутні інавряд чи скоро з’являться); неможливість самостійно зняти кошти в будь-якиймомент для оплати актуальних потреб; потреба раз на місяць їхати до найближчогобанкомату (добре, якщо в межах одного населеного пункту, часто – в інший) абопросити зняти кошти родичів чи знайомих, - це неповний перелік проблем, з якимистикаються пенсіонери.


Зважаючи на те, щопоштові відділення знаходяться майже у кожному населеному пункті, а листоношіобслуговують мешканців усіх без виключення сіл, селищ, хуторів (навіть найвіддаленіших),можливості пошти доставити та виплатити пенсію на порядок вищі за будь-якийбанк. Банківська мережа останніми роками невпинно скорочувалась, лише заостанній рік банківських відділень стало майже на тисячу менше, а всябанківська система скоротилась до 8,5 тис. офісів. Натомість Укрпошта збереглаунікальну мережу з понад 11-ма тис. відділень.


І головне: похилийвік, наявність захворювань (чи інвалідності) часто роблять процес отриманняпенсії надзвичайно складним навіть поза межам власного дому, а послугилистоноші –не просто зручними й корисними, а й вкрай необхідними. Аджелистоноша не тільки принесе кошти додому, передасть пенсію «з рук в руки», а йприйме оплату за комунальні послуги, щоб не виникало заборгованості, можепродати за соціальними цінами товари першої необхідності…


Крім того, нещодавноУкрпошта започаткувала т.зв. бонусний пакет саме для пенсіонерів, за яким увідділенні зв’язку можна отримати 20% знижку на передплату трьох тематичнихвидань для пенсіонерів (діє по всій країна).


Тож, якщо єнеобхідність або просто бажання отримувати пенсію (чи соціальну допомогу, якіми теж виплачуємо) в Укрпошті,необхідно зробити наступне:


- особисто звернутисьдо управління Пенсійного фонду України або органу соціального захисту населенняза місцем проживання із заявою про призначення пенсії та відповіднимидокументами.


У заяві необхіднозазначити: «виплату пенсії (соціальної допомоги) прошу проводити через пошту».


Якщо пенсіонер вжеотримує пенсію у банку, проте хоче отримувати її через Укрпошту, він також можезвернутись із відповідною заявою до територіального управління того державногооргану, в якому вона була оформлена, і подати заяву про припиненняперерахування пенсії на банківський рахунок та отримання пенсії за місцемфактичного проживання.

Оставить комментарий

Добавляя комментарий, я принимаю и несу ответственность за выполнение Правил Комментирования

asdasdas

Последние новости

Какой продукт избавляет от стресса?
2020-07-09 09:15:00
0
|

Исследователи из Гарвардского университета провели ряд экспериментов, чтобы определить природу возникновения стресса

Грозы и шквалы с градом: где в Украине разгуляется непогода
2020-07-09 08:48:00
0
|

В Украине прогнозируют существенное ухудшение погоды в ряде областей

Число инфицированных коронавирусом в мире превысило 12 млн человек
2020-07-09 08:31:00
0
|

Число заболевших новой коронавирусной инфекцией в мире превысило 12 млн человек, следует из данных, которые опубликовал Университет Джонса Хопкинса.

Протесты в Сербии переросли в столкновения с полицией: пострадали 60 человек
2020-07-09 08:14:00
0
|

Во время протеста и штурма в частности полиция применила лошадей, дубинки и слезоточивый газ, протестующие атаковали стражей подручными средствами

Польша обвиняет Германию во вмешательстве в выборы
2020-07-09 07:48:00
0
| Политика

В МИД Польши в пятницу вызвано временно поверенного в делах Германии в РП Кнута Абрахама в связи с возможным вмешательством немецкой стороны в президентские выборы в Польше на стороне одного из кандидатов.

Президенты США и Мексики впервые встретились
2020-07-09 07:26:00
0
| Политика

Трамп назвал нынешние американо-мексиканские отношения "выдающимися"

Венесуэла сбила частный американский самолет
2020-07-09 07:11:00
0
|

ВВС Боливарианской республики сопроводили свое сообщение снимками горящего сбитого самолета.

День семьи в Украине: история и поздравления с праздником
2020-07-08 09:05:00
0
|

Сегодня, 8 июля, в Украине отмечается День семьи

Сезон арбузов в Украине: кому их есть категорически противопоказано
2020-07-08 08:58:00
0
|

Специалисты рассказали о полезных качествах арбуза и сообщили, кому его есть нельзя

ООН обвиняет Россию в военных преступлениях в Сирии
2020-07-08 08:38:00
0
|

От российских авиаударов погибли сотни мирных жителей